Prenájom pracovných plošín

Naša spoločnosť poskytuje prenájom vysokozdvižných plošín s pracovnou výškou až do 17 metrov. Ponúkame dieselové pracovné plošiny vhodné do exteriéru a akumulátorové pracovné plošiny do interiéru. Naše vysokozdvižné plošiny sú veľmi dobrým pomocníkom pri montážnych, elektroinštalačných, natieračských, stavebných prácach.

Samozrejmosťou je aj bezpečnosť pri práci na ktorú kladieme obzvlášť veľký dôraz. Plošiny sú pravidelne servisované našimi technikmi. Pracovná plošina je flexibilná na rozdiel od lešenia, ktoré musíte rozkladať a presúvať. Cenové náklady na pracovnú plošinu sú nižšie ako pri lešení vzhľadom k cene zapožičania lešenia a pracovnej sily, ktorá lešenie zloží a upevní. Z hľadiska bezpečnosti pri práci, pri použití pracovnej plošiny odpadá riziko pádu lešenia zapríčinené neodborným zložením lešenia.

Všetky vysokozdvižné plošiny sú k dispozícií, no vždy si overte termín prenájmu plošiny telefonicky. Pri dlhodobom nájme vieme po dohode poskytnúť zľavu. Cena za dopravu vysokozdvižnej plošiny sa účtuje vo výške 1,4€/km.

VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH!!!!

 

GENIE
Elektrické plošiny
h1215sx-1
Dieselové plošiny
Obchodné podmienkyPoštovnéBankový úcet