Servis pracovných plošín a strojov

Naša spoločnosť pre Vás veľmi rada zabezpečí servis strojov a zariadení. Vykonávame odborné servisné práce a opravy. Špecializujeme sa hlavne na servis pracovných plošín, stavebných strojov, malej mechanizácie, ručného elektrického a motorového naradia a mnohých iných strojov.
Máme bohaté skúsenosti s pracovnými plošinami rôznych značiek, mini výkopovými stojmi, opravami hydrauliky pneumatiky. Veľmi radi pre Vás zabezpečíme aj opravu menších strojov ako sú dusadlá, vibračné dosky, centrály, čerpadlá, valce, vibrátory, ale aj rôzne náradie ako vŕtačky, píly, kladivá, uťahovačky.

MEGARENT servis

Plynulý priebeh rôznych výrobných a stavebných činnosti je pre Vaše podnikanie dôležitý a rozhodujúci. Aj jednoduchý problém na stroji alebo zariadení môže prerušiť výrobu alebo vašu pracovnú činnosť na niekoľko hodín. Následne to pre firmu znamená prestoj, nedodržanie termínov odovzdania stavieb, nesplnenie plánu výroby, strata zisku a samozrejme náklady navyše. Udržanie Vašich strojov a mechanizácie v dobrom technickom stave nemusí nutne spotrebovávať váš čas a zdroje. Práve pravidelnou údržbou viete znížiť počet porúch a samozrejme predísť poruche svojich strojov a zariadení v situácii, keď to najmenej potrebujete.
Na našich servisných službách si zakladáme. Servis je okrem predaja a prenájmu ďalšou kľúčovou záležitosťou nášho podnikania a kladieme naň mimoriadny dôraz. Práve servis vždy ukáže, do akej miery je firma skutočne spoľahlivá a profesionálna. MEGARENT má skúsený pracovný tím, ktorý pozostáva z kvalitných servisných mechanikov a elektromechanikov, ktorý sa o vaše stroje postarajú. Medzi našich zákazníkov patria významné podniky z celého Slovenska. Pracujeme so strojmi a zariadeniami do hmotnosti 20 ton.

Činnosťami v oblasti opráv a servisu pracovných plošín a stavebných strojov sa zaoberáme od roku 2005. Jedným z najideálnejších riešení je uzatvorenie servisnej zmluvy, ktorá Vám zabezpečí pravidelné servisné prehliadky a údržbu. Na základe prehliadky je vypracovaná ponuka na potrebnú výmenu opotrebovaných dielov.
Dlhodobým partnerom poskytujeme zľavy na servis, údržbu, pravidelné revízne prehliadky, náhradné kvapaliny, oleje a náhradné diely.

Vykonávame tieto druhy opráv a služieb:

MEGARENT servisný pracovník

  • Kompletný servis pracovných plošín, manipulátorov
  • Kompletný servis stavebnej mechanizácie
  • Generálne a stredné opravy
  • Prestavby strojov
  • Opravy hydrauliky, pneumatiky
  • Ročné revízne prehliadky strojov
  • Predaj náhradných dielov pre stroje
  • Predaj náhradných dielov pre pracovné plošiny
  • Záručný a pozáručný servis značiek MAKITA, BOSCH

Pre kvalitné služby zákazníkom v rámci záručnej doby sme vybavili servisné stredisko aj výjazdovou jednotkou, ktorá v krátkom reakčnom čase dokáže príp. poruchu diagnostikovať a odstrániť.

Pri kontaktovaní nášho servisného technika prosím buďte trpezlivý, môže sa stať, že v momente Vášho telefonátu práve rieši technický problém u iného klienta a nie je schopný zdvihnúť mobilný telefón. Bude Vás kontaktovať ihneď ako to bude možné. Ďakujeme

Ako to celé funguje?

Radi Vám pomôžeme pri technických problémoch akéhokoľvek druhu. Vy donesiete vaše náradie, náš technik s Vami spíše zákazkový list kde si určíte aj maximálnu cenu opravy. Po diagnostike závady Vás bude kontaktovať náš technik ktorý vám oznámi presnú koncovú cenu opravy a dodaciu dobu dielov. Pokiaľ budete súhlasiť objedná diely a Vy si už len prídete prevziať opravené náradie. Pokiaľ sa stane že Vám cena opravy nevyhovuje z dôvodu drahých dielov, budete platiť len za diagnostiku.

Často kladené otázky:

Aká dlhá je záručná doba?
Záručná doba trvá 12 mesiacov a začína odovzdaním servisovaného stroja alebo zariadenia zákazníkovi. Pokiaľ nie je dohodnuté inak.
Je záručný servis plne hradený?
Pokiaľ ide o záručný servis všetky náklady na záručné opravy nesie firma MEGARENT. Zákazník neplatí za náhradné diely, servisné práce ani dopravu technika.
Aká je reakčná doba po nahlásení poruchy?
Telefonická podpora do hodiny a v prípade nutnosti zásahu na mieste je štandardná reakčná doba do 48 hodín. Pre maximálny komfort a garanciu reakčných časov však doporučujeme uzatvoriť servisnú zmluvu.
Je poskytnutá zaruka aj na náhradné diely?
Spoločnosť MEGARENT používa výhradne originálne náhradné diely od výrobcov, prípadne od dodávateľov našich zariadení. Na všetky náhradné diely, pokiaľ sú odborne nainštalované, poskytujeme záruku 6 mesiacov.

Obchodné podmienkyPoštovnéBankový úcet